Trenerzy


To, co czyni każdą organizację wyjątkową to ludzie, którzy dla niej pracują. Language for Business swoją wyjątkowość zawdzięcza doskonałym, kompetentnym i doświadczonym trenerom, którzy uczą z pasją.

Ofertę szkoleń językowych kierujemy do tych, którzy uczą się języka dla celów biznesu. Nasi lektorzy to nie tylko wykwalifikowani nauczyciele, ale także często ludzie, którzy mają za sobą praktyczne doświadczenie w biznesie a to pozwala im na lepsze zrozumienie potrzeb uczestników i dostosowanie kursów do ich wymagań.

W procesie selekcji lektorów jesteśmy wymagający i surowi. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają formalne kwalifikacje do uczenia języków obcych, praktyczne doświadczenie w biznesie i odznaczają się wysoką kulturą osobistą. Ich pracę koordynuje i nad jej jakością czuwa zespół metodyków. Langauge for Business regularnie przeprowadza warsztaty metodyczne dla naszego zespołu lektorów, które pokazują im nowe, innowacyjne i interesujące sposoby uczenia zagadnień leksykalnych, gramatycznych, motywowania studentów, problem solving, etc. Wszystko to po to, by wraz z rosnącą kompetencją i wiedzą trenerów rosła także jakość naszych usług.
ZAUFALI NAM:O nas   |   Oferta   |   Metodologia   |   Trenerzy   |   Kontakt